YAŞADIKLARIYLA ESRA EROL’DA DAMGA VURMUŞTU! FATMA’NIN EŞİ VE KUMASIYLA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

İki çocuk babası Ahmet’e kaçarak kumasıyla yaşayan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma’nın yaşadıkları Esra Erol’da programına damga vurmuştu. Hamile kaldığı Ahmet’le yaşamaya devam eden Fatma’nın TikTok’ta yayınlanan videolarda kuması Gülşah ve onun sevgilisi olduğu söylenen yabancı bir erkekle kaldığı görüldü. Dörtlünün çektiği videolar da kısa sürede TikTok’ta yayıldı. Aylar önce ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da..

YAŞADIKLARIYLA ESRA EROL’DA DAMGA VURMUŞTU! FATMA’NIN EŞİ VE KUMASIYLA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
Yazar : Tarih : Okunma : 80 views Yorum Yap

İki çocuk babası Ahmet’e kaçarak kumasıyla yaşayan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma’nın yaşadıkları Esra Erol’da programına damga vurmuştu. Hamile kaldığı Ahmet’le yaşamaya devam eden Fatma’nın TikTok’ta yayınlanan videolarda kuması Gülşah ve onun sevgilisi olduğu söylenen yabancı bir erkekle kaldığı görüldü. Dörtlünün çektiği videolar da kısa sürede TikTok’ta yayıldı.

Aylar önce ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da programına çıkan anne Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma’nın imam nikahlı evli iki çocuk babası Ahmet’e kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Kısa sürede bulunan Fatma ise önce ailesinin evine döndü sonra da yeniden Ahmet’e kaçtı.

Annesinin canlı yayına çıkıp yardım istemesinin ardından yeniden Esra Erol’un canlı yayınına çıkan Fatma, hamile kaldığını ve Ahmet’le yaşamak istediğini söyledi. Saçlarını kazıtan ve son haliyle herkesi korkutan Fatma, geçtiğimiz günlerde Ahmet’le TikTok’ta bir canlı yayın açarak programın kurgu olduğunu bazı şeyleri istemeyerek söylediğini ileri sürdü.

Yaşadıklarıyla Esra Erol'a damga vuran Fatma'nın, kuması ve eşiyle videoları ortaya çıktı

Ahmet’in imam nikahlı eşi Gülşah ise zorla hırsızlık yapmaya zorlandığı hatta bu yüzden sabıkasının olduğunu söylemişti. Eve kapatıldığını ileri süren Gülşah ise Fatma ve Ahmet’in yaşadıklarından sonra ayrılmaya karar verdi.

Yaşadıklarıyla Esra Erol'a damga vuran Fatma'nın, kuması ve eşiyle videoları ortaya çıktı

Ortaya çıkan son TikTok videosunda Fatma ve Gülşah’ın aynı evde olduğu ve Gülşah’ın da bir erkekle samimi bir şekilde dans ettiği görüldü. Videoda Ahmet’in, eski-yeni eşi ve yabancı bir erkekle eğleniyor. Herkesi şaşkına çeviren videolar kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

Avatar admin (admin@giybetseli.com) Websitesi