SAFA SARI EVLENDİ!

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Safa Sarı, sessiz sedasız evlendi.   Çok Güzel Hareketler 2 programında taklitleriyle öne çıkan Safa Sarı, geçtiğimiz yıl nişanlandığı kız arkadaşı ile evlendi. ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI Oyuncu, nikah fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Nikah törenine oyuncunun ekip arkadaşları da katıldı. Mutlu çiftin imza attığı anlar arkadaşları tarafından kaydedildi. SEFA SARI KİMDİR?..

SAFA SARI EVLENDİ!
Yazar : Tarih : Okunma : 82 views Yorum Yap

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Safa Sarı, sessiz sedasız evlendi.

 

Çok Güzel Hareketler 2 programında taklitleriyle öne çıkan Safa Sarı, geçtiğimiz yıl nişanlandığı kız arkadaşı ile evlendi.

ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Oyuncu, nikah fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Nikah törenine oyuncunun ekip arkadaşları da katıldı.

Mutlu çiftin imza attığı anlar arkadaşları tarafından kaydedildi.

SEFA SARI KİMDİR?

Safa Sarı, 22 Haziran 1992 tarihinde Üsküdar’da doğdu. Aslen Ünyelidir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salan Safa Sarı, lise eğitimini Kaynarca Şevket Sabancı Lisesinde tamamlamış, aynı zamanda okulun tiyatro kulübünde yer almıştır. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak finale kadar yükselmeyi başaran Safa Sarı, 2015 senesinde Bana Baba Dedi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra Organize İşler Sazan Sarmalı adlı filmde Naim Kulunç karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Günümüzde ise Kanal D‘de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programında rol almaktadır.

Avatar admin (admin@giybetseli.com) Websitesi