İREM HELVACIOĞLU’NDA EVLİLİK YANITI!

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu yeni sevgilisi Yolaç Özcan ile kameralara takıldı. Helvacıoğlu, muhabirlerin evlilik ile ilgili sorularına “Öyle bir durum olursa haberiniz olur.” yanıtını verdi. İşte detaylar…   Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; İrem Helvacıoğlu-Yolaç Özcan çifti, önceki akşam sahne alan Yıldız Tilbe’yi dinlemeye gitti.Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Helvacıoğlu, “Arkadaşımın doğum günü, bu yüzden..

İREM HELVACIOĞLU’NDA EVLİLİK YANITI!
Yazar : Tarih : Okunma : 44 views Yorum Yap

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu yeni sevgilisi Yolaç Özcan ile kameralara takıldı. Helvacıoğlu, muhabirlerin evlilik ile ilgili sorularına “Öyle bir durum olursa haberiniz olur.” yanıtını verdi. İşte detaylar…

 

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; İrem Helvacıoğlu-Yolaç Özcan çifti, önceki akşam sahne alan Yıldız Tilbe’yi dinlemeye gitti.
Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Helvacıoğlu, “Arkadaşımın doğum günü, bu yüzden geldik.” şeklinde konuştu.

‘BİZ ÇOK MUTLUYUZ’

Cahide Palazzo’da görüntülenen ve daha önce, “Harika giden bir ilişkimiz var. Biz çok mutluyuz.” açıklamasını yapan ünlü oyuncuya, evlilik düşünüp, düşünmediği soruldu.

Konuyla ilgili konuşan İrem Helvacıoğlu, “Bilmem, belki sürpriz olur. Şimdi çok güzel gidiyor ilişkimiz. Olursa öyle bir durum zaten haberiniz olur.” ifadelerini kullandı.

 

2 Şubat’ta 32 yaşına basan İrem Helvacıoğlu, röportajın ardından, “O kadar çok yakışmayan bir pozisyondayım ki… Çünkü setten direkt buraya geldim.” dedi.

Kaynak: Habertürk

Avatar admin (admin@giybetseli.com) Websitesi