“YARGIDAN CEM YAILMAZ VE SERENAY SARIKAYA’YA TEPKİSİZLİK KARARI”

     Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile Bodrum’daki evinin bahçesinde çekilen fotoğraflar nedeniyle “Özel hayatım ihlal edildi” diyerek şikayetçi olmuştu. Savcılık, çevreden rahatlıkla görülebilen bahçeyi, mahrem alan saymadı   “ÖZEL HAYAT İHLALİ” MAGAZİN muhabirleri ile ünlüler arasında yıllardır tartışma konusu olan “Özel hayat nerede başlar, nerede biter?” polemiğinde yeni gelişme! Cem Yılmaz, yazlığında..

“YARGIDAN CEM YAILMAZ VE SERENAY SARIKAYA’YA TEPKİSİZLİK KARARI”
Yazar : Tarih : Okunma : 54 views Yorum Yap

 

 

 Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile Bodrum’daki evinin bahçesinde çekilen fotoğraflar nedeniyle “Özel hayatım ihlal edildi” diyerek şikayetçi olmuştu. Savcılık, çevreden rahatlıkla görülebilen bahçeyi, mahrem alan saymadı

 

“ÖZEL HAYAT İHLALİ”

MAGAZİN muhabirleri ile ünlüler arasında yıllardır tartışma konusu olan “Özel hayat nerede başlar, nerede biter?” polemiğinde yeni gelişme! Cem Yılmaz, yazlığında eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzdayken görüntülenmişti. Komedyen, bahçesinin içini gözetleyen ve izinsiz görüntü alan gazeteciler hakkında suç duyurusunda bulundu.

JANDARMA DEVREYE GİRDİ

YILMAZ, dilekçesinde evinin uzak, bahçesinin ise ağaçlarla kaplı olduğunu belirtip kendisini görüntüleyenlerin düzenek kurarak, objektifle özel hayatını görüntülediğini belirtmişti. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı. Yürütülen soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde incelemeler yapıldı.

TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKTI
EVİN havuzunun etraftan çıplak gözle görülebilmesine imkan olduğuna dair rapor verildi. Savcılık, bu rapora dayanarak Yılmaz’ın özel hayatının ihlal edilmediği, evin mahrem alanına girilmediği ve her ne kadar bahçe konutun bir parçası olsa da içerinin çıplak gözle görülebildiğini, çekilen fotoğrafların suç teşkil etmediğini belirterek takipsizlik kararı verdi.

 

 
 
Avatar admin (admin@giybetseli.com) Websitesi