DAMLA SÖNMEZ TATİLE ÇIKTI

Sosyal medyayı aktif kullanan Damla Sönmez, tatil sezonunu açtı.   Aziz dizisinde Dilruba karakterini canlandıran ünlü oyuncu Damla Sönmez,  Instagram sayfasında yaptığı dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tatil sezonunu açan Sönmez, kumsalda verdiği bikinili pozlarını art arda Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. “Ee daha daha nasılsınız?” Paylaşımının altına “Ee daha daha nasılsınız?” notunu ekleyen Damal..

DAMLA SÖNMEZ TATİLE ÇIKTI
Yazar : Tarih : Okunma : 37 views Yorum Yap

Sosyal medyayı aktif kullanan Damla Sönmez, tatil sezonunu açtı.

 

Aziz dizisinde Dilruba karakterini canlandıran ünlü oyuncu Damla Sönmez,  Instagram sayfasında yaptığı dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Tatil sezonunu açan Sönmez, kumsalda verdiği bikinili pozlarını art arda Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu.

“Ee daha daha nasılsınız?”

Paylaşımının altına “Ee daha daha nasılsınız?” notunu ekleyen Damal Sönmez, makyajsız haliyle de takipçilerinden tam not aldı.

DAMLA SÖNMEZ KİMDİR?

Tilya Damla Sönmez, (d. 3 Mayıs 1987, İstanbul) Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu, seslendirmen. Gece GündüzTürkanBir Aşk Hikayesi ve Güllerin Savaşı gibi diziler ile birlikte Çukur dizisi ile de adından söz ettirmiş ve tanınırlığı artmıştır.

Avatar admin (admin@giybetseli.com) Websitesi